KAUNO ŽALIAKALNIO LOPŠELIS-DARŽELIS

INFORMACIJA DARBUOTOJAMS

                           SVEIKINAME SU ŠVENTĖM

 

 

2022-02-07

Svarbi informacija darbuotojams.

Prašome susipažinti su LR Vyriausybės 2022-02-02 d. nutarimo pakeitimu, kuris patvirtina, kad ugdymo įstaigoje dirbantiems darbuotojams,

nebereikės pateikti dokumentų liudijančių apie pasiskiepijimą, persirgimą ar profilaktinį testavimąsi norint dirbti kontaktiniu būdu.

Nutarimo nuoroda: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/0573041084ba11ecbd43a994b3e2e1cb

Parengė visuomenės sveikatos biuro specialistė

 

2021-01-12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infografikas patvirtinus atvejį ugdymo įstaigoje

skiepai

 

 

2020-11-03

Aktuali informacija

Kauno Žaliakalnio lopšelio-darželio “Žiedelių” grupės darbuotojai nustačius teigiamą COVID-19 atvejį, sąlytį turėję darbuotojai ir ugdytiniai izoliuojasi nuo 2020-10-28 iki 2020-11-05 (imtinai).  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras  automatiškai paskaičiuoja rekomenduojamą izoliacijos laikotarpį darbuotojams ar ugdytiniams nuo paskutinės kontakto (su teigiamu COVID – 19) dienos. Visi sąlytį turėję darbuotojai į darbą sugrįžta 2020-11-06 (penktadienį), jeigu gerai jaučiasi ir nejaučia jokių COVID-19 viruso simptomų. Kauno Žaliakalnio lopšelio – darželio grupė „Žiedeliai“ atidaroma 2020-11-06 (penktadienį).

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Ingrida Jankauskienė

 

2020-10-28

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. spalio 28 d. įsakymu Nr. A-3453 ISAK_ Žaliakalnio darželis_CORONA Kauno Žaliakalnio darželio grupėje „Žiedeliai“ nuo 2020 m. spalio 28 d. iki 2020 m. lapkričio 6 d. įvedamas infekcijų plitimą ribojantis  režimas. Dėl to nurodytu laikotarpiu darželio grupėje „Žiedeliai“ ugdymas yra stabdomas.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais kreipkitės į SODRĄ dėl ligos  išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

 

Visuomenės sveikatos specialistė

Ingrida Jankauskienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-10-05

SVEIKINAME SU MOKYTOJO DIENA

Mokytoja…

Kuo daugiau išdalina kitiems,
Tuo labiau praturtėja pati.
Skleidžia šilumą savo visiems,
Neša žiburį šviesų kely.

Gyvenimas –
Darbų ir rūpesčių didžioji šventė…
Laimingi tie, kurie kantriai su meile
Kitus išmoko džiaugtis ir gyventi.

 

 

 

 

2020-05-14

Gerbiami Tėveliai, Globėjai, Darbuotojai,

Įvykdžius apklausą, matome, kad nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti į darželį nuo 2020-05-18 , todėl informuojame  Jus, kad įprasta vaikų atvedimo, buvimo ir pasiėmimo tvarka bus kitokia.

Todėl, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18, prašome susipažinti su nauja TVARKA ir  pasiruošti iš anksto.

ĮSTAIGA NUO 2020-05-18 KARANTINO METU DIRBS NUO 7:30 VAL.  IKI 18:00 VAL.

Nerekomenduojama vesti:

 • Vaikų, kurie turi lėtinių ligų Sveikatos apsaugos ministro 2020-03-23 įsakyme V-483 numatytame apraše, kurį Jums prisegame;
 • Vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms (60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame apraše).

Nepriimsime:

 • Jei vaiko kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37,3 oC
 • Jei vaikas turi užkrečiamųjų ligų ar kitų ūmių sveikatos sutrikimų požymių (karščiuoja, dūsta, skundžiasi skausmu, viduriuoja, vemia, turi nežinomos kilmės bėrimo elementų), taip pat turi utėlių ar glindų.

Organizuojant ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą karantino metu bus laikomasi tokios TVARKOS:

 • Vaikus lydintys asmenys turi turėti veidą ir nosį dengiančias priemones.
 • Vaikų priėmimas vykdomas nuo 7.30 v. iki 9.00 (prašome nevėluoti):
  • Vaikų, lankančių grupes „Spindulėliai“, „Mažieji talentai“, „Vaivorykštė“, „Žiedeliai“ (adresu Savanoriu pr. 179C), priėmimas bus vykdomas per vienerias įstaigos duris ties grupių „Spindulėliai“ ir „Mažieji talentai“ laiptine.
  • Vaikų, lankančių grupę „Žvaigždelės“ (adresu Savanoriu pr. 179C), priėmimas bus vykdomas grupės „Žvaigždelės“  tambūre, tačiau kol bus vykdomas vieno vaiko priėmimas, kitų atvykusiųjų prašome laukti lauke laikantis saugaus atstumo.
  • Grupės „Žiburėliai“ vaikai nukreipti į grupę „Žvaigždelės“ (adresu Savanoriu pr. 179C), todėl priėmimas bus vykdomas grupės „Žvaigždelės“ tambūre, tačiau kol bus vykdomas vieno vaiko priėmimas, kitų atvykusiųjų prašome laukti lauke laikantis saugaus atstumo.
  • Vaikų, lankančių grupes „Katinukai“ ir „Žiogeliai“ (adresu Vaistinės skg. 8), priėmimas bus vykdomas prie pagrindinio įėjimo tambūre, tačiau kol bus vykdomas vieno vaiko priėmimas, kitų atvykusiųjų prašome laukti lauke laikantis saugaus atstumo.
  • Darželio filialas esantis adresu Seinų g. 7  nedirbs. Vaikų, lankančių grupes „Boružiukai“ ir „Pelėdžiukai“ (adresu Seinų g7),  priėmimas bus vykdomas darželio adresu Savanorių per. 179 C ties grupių „Spindulėliai“ ir „Mažieji talentai“ laiptine. Šie vaikai bus nukreipti į grupes „Spindulėliai“, „Mažieji talentai“, „Vaivorykštė“, „Žiedeliai“ (adresu Savanoriu pr. 179C).
 • Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojas, dėvintys apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę ar apsauginį skydą ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą ir duomenis apie vaiko sveikatą surašys vaikų sveikatos būklės stebėjimo žurnale. Po to vaikas bus palydėtas įstaigos darbuotojo į grupę. Aptarkite atsisveikinimą su vaikučiu(pvz., galite susitarti pamojavimą pro langą).
 • Per kitas duris t.y. ties grupių “Vaivorykštė“  ir „Žiedeliai“ laiptine bus įleidžiami įstaigos darbuotojai ir jų lauks ta pati procedūra. Todėl labai prašome laikytis vaikų priėmimo durų krypties. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.
 • Atidaromos ne visos grupės dėl darbuotojų, galinčių dirbti karantino metu, pasikeitimų, todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino.
 • Apie vaiko neatvykimą ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui prašome informuoti administraciją tel. nr. 8 37 334518,  8 37 334005.
 • Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams, Jūs būsite informuoti deklaracijoje nurodytu tel nr.  ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.
 • Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės suaugusiems, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.
 • Vaikai ( darželio filiale adresu Vaistinės skg. 8) į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku. Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo galimo bendrojo kontakto su kitais vaikais. Prieš išeinant grupės vaikučiams į lauko aikštelę, bus dezinfekuojami lauko įrengimai.
 • Vaikai ( darželio adresu Savanorių pr. 179 C) į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku, kad nesusitiktų laiptinėse ir,  kad apsaugoti nuo galimo bendrojo kontakto su kitais vaikais. Prieš išeinant grupės vaikučiams į lauko aikštelę, bus dezinfekuojami lauko įrengimai. Bus sužymėtos lauko aikštelių ribos.
 • Dėl  garanto, kad vaiką išleidome sveiką į namus, t.y. nekarščiuojantį, grupės auklėtoja pamatuos vaiko temperatūrą, kurią fiksuos vaikų sveikatos būklės stebėjimo žurnale. Todėl, prašome tėvelius (globėjus), atėjus pasiimti vaiką, jei vaikai tuo metu yra grupėje, prie lauko durų paskambinti  auklėtojai (bus nurodyti auklėtojų telefonai). Auklėtoja,  patikrinus vaiko temperatūrą,  atves vaiką iki lauko durų ir suteiks reikiamą informaciją. Vaiko palydėjimo iki tėvelių (globėjų) metu, grupėje vaikus prižiūrės auklėtojos padėjėja. Jeigu išleidžiant vaikas turėtų temperatūros, tuomet turėtų būti vykdomi atitinkami prevenciniai veiksmai.

 

Tikimės susitarimų laikymosi  ir pagalbos apsaugoti vaikus ir vieniems kitus. Dėl nuolat kintančios esamos karantino situacijos, galimi  TVARKOS pasikeitimai. Todėl prašome nuolat pasitikslinti informaciją.

Kauno Žaliakalnio lopšelio-darželio administracija

Susiję dokumentai:

Ministro Sprendimas Dėl ikimokyklinio ugdymo organizavimo

Ministro įsakymas 20200323 Nr V-483

Tėvų-deklaracija

 

2020-05-14

Psichologo rekomendacijos

Tema ,,Nerimo įveikimas”

20200514 spec p_nerimo įveikimas_AS

Parengė psichologė Agnė

 

 

2020-04-30

SVEIKINAME SU MAMOS DIENA

MIELOS MAMOS,

Motinos diena – viena iš gražiausių švenčių, kurią kasmet pasitinkame besiskleidžiant pavasario žiedams.

Šią dieną kiekvienas žmogus, didelis jis ar mažas, bebūtų savo mintimis, savo širdimi ar gėlės žiedu prisiglaudžia prie savo mamos, davusios kiekvienam iš mūsų gyvenimą.

Dėkokime Dievui už tą neįkainojamą mums visiems dovanotą vertybę!

Nuoširdžiai sveikiname Mamos dienos proga ir linkime, kad Jūsų šeimose viešpatautų meilė ir santarvė.

Džiugios ir gražios Jums šventės!

 

2020-04-20

Psichologo rekomendacijos

Tema ,,Kaip (ne)girti vaikus” 20200420_spec p_Kaip (ne)girti vaikus_ASpdf

Tema ,,Vaiko drąsinimas”  20200420_spec p_Vaiko drasinimas_ASpdf

Parengė psichologė Agnė

 

2020-04-12

 

SVEIKINAME SU ŠV. VELYKOMIS!

Jaukaus Šv. Velykų nubudimo Jums ir Jūsų artimiesiems!

 

2020-04-11

Mieli bičiuliai,
Šv. Velykų proga dovanojame jums “Baltą dainelę” ir daug žydro dangaus:)
https://www.youtube.com/watch?v=eXffvKVCER8

Nuoširdžiai,
Radijo laidos “Vakaro žvaigždelė”
redaktorė Daiva Bauerienė

 

2020-04-06

Psichologė Agnė rekomenduoja pedagogams ir tėvams knygas

Daugiau

20200406 spec.p_Knyga Vaiko kognityvine raida darzeliui pdf

20200406 spec. p_Knyga PARENKITE SAVO VAIKĄ MOKYKLAI pdf

2020-03-24

 Nuo kovo 30 d.  ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas bus vykdomas nuotoliniu būdu.

Plačiau informacija pateikta švietimo ir mokslo ministerijos svetainėje:

https://www.smm.lt/web/lt/nuotolinis

2020-03-16

Kauno Žaliakalnio ld Nuotolinis darbo_tvarkos aprasas_202003sp

 

REKOMENDUOJAME

Pedagogas.lt  kvalifikacijos tobulinimas pedagogams

https://www.pedagogas.lt/

Egu.lt  mokymai asmeniniam tobulėjimui

https://www.egu.lt/

E MOKYKLA

https://www.emokykla.lt/

Mokytojo TV

https://mokytojotv.blogspot.com/

Ikimokyklinis.lt  pažinkime vaikystę

https://www.ikimokyklinis.lt/

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

https://lvjc.lt/tikru-mokymu-straipsniai/LVJC-nuotoliniai-mokymai/

Virtuali edukacinė biblioteka

https://www.youtube.com/channel/UCIumKvuZOFPuPVRLxkbtsZw

Vilniaus universiteto biblioteka

https://virtualibiblioteka.vu.lt/primo-explore/search?vid=VU&lang=lt_LT

Švietimo naujienos

Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas nuotoliniu būdu. Patarimai mokytojams ir tėvams

78 Lietuviškos Audio Knygos Visiškai NEMOKAMAI (atsisiųsk iškart!)

Muziejų ir bendrojo lavinimo mokyklų nacionalinis partnerystės tinklas

http://www.muziejuedukacija.lt/lt

LRT Veiklos vaikams

https://www2.lrt.lt/vaikams/ikimokyklinukams/4-muzika?fbclid=IwAR2WN0O2Z3ahAfKNdd6P7EFi8ARIE0eFqv3sozx_eShvM2S24YxHnpxkccQ

2020-03-19